insanların gizli hallerini araştırmaya, onların bilinmesini istemediği durumlarını, kusur ve ayıplarını araştırıp öğrenmeye çalışmaya verilen addır cevaplandı


Evet sevgili gençler şimdi Manisa’dan Sıddık adlı ziyaretcimizin gönderdiği soruyu cevaplandırıp, kendisine başarılar diliyoruz.Sevgili ziyaretçilerimizin sorularını cevaplandırmaya devam ediyoruz. 

insanların gizli hallerini araştırmaya, onların bilinmesini istemediği durumlarını, kusur ve ayıplarını araştırıp öğrenmeye çalışmaya verilen addır ?
a) İhsan

b) İtidal

c) Tecessüs

d) İftira

Cevap:Tecessüs

Sorularınızı cevaplandırmaya devam ediyoruz. Sorularınızı YORUM kısmına yazını.

admin hakkında 26988 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın