KİM MİLYONER OLMAK İSTER SORULARI

Trafik polislerinin araçlardan yaptıkları anonslarda ticari olarak bahsettikleri taksilere yönelik uyarılar genellikle hangisi olur? 20 Nisan 2016

20 Nisan 2016‘da Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan “.   Trafik polislerinin araçlardan yaptıkları anonslarda ticari olarak bahsettikleri taksilere yönelik uyarılar genellikle hangisi olur?” Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

miyoner

 

 

 

 

 

Sorulan Sorunun cevabını bilen ziyaretçilerimizden , Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Soru ve Cevap:  Trafik polislerinin araçlardan yaptıkları anonslarda ticari olarak bahsettikleri taksilere yönelik uyarılar genellikle hangisi olur?

A) kavşakta Sollama

B) kırmızıda geçme

C) Hızlı gitme

D) Bekleme yapma

 

Ccevap:  bekleme yapma

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu