4.Sınıf Türkçe Yazılı ve Sınav Soruları

Türkçe dersi 4. sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışma kağıdı

Türkçe 4. Sınıf 1.Dönem Yazılı Soruları

Türkçe dersi 4. sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışma kağıdı dosyası 1 Aralık 2016’da 4.Sınıf Türkçe Yazılı Soruları  kategorisine eklenmiştir.

Bu yazılının kapsamı

Açıklama *İsmin Halleri,
*Eş/Zıt anlam,
*Eşsesli kelimeler,
*Atasözleri
*Yazım kuralları,
*-de/-ki /-mi eklerinin yazımı konularını kapsamaktadır.

Türkçe dersi 4 sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları

Türkçe dersi 4. sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışma kağıdıTürkçe dersi 4. sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışma kağıdı indir . 4. sınıf türkçe dersi 1.dönem 1.yazılı sınavı soruları karma guzelbil sitsinde ücretsiz indir.

Türkç döküman konusunda ,bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üstte bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin . Guzelbil ailesi olarak tüm takipçilerimize kaliteli içerik sunma amacımız ilk hedefimizdir. türkç konusunda her türlü matryalinizi bekliyoruz.

Türkçe dersi 4. sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışma kağıdı

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu