4.Sınıf Türkçe Yazılı ve Sınav Soruları

Türkçe dersi 4.sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları değerlendirme

Türkçe dersi 4.sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları değerlendirme dosyası 5 ralık 2016’da 4.sınıf türkçe yazılı soruları kategorisine eklenmiştir. ilkokul Türkçe dersi 4.sınıf 1.dönem 2 yazılı sınav soruları yeni eğitim yılı 2016-2017 değerlendirme

Türkçe dersi 4 sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları

Türkçe dersi 4.sınıf 1.dönem 2 yazılı sınav soruları yeni eğitim yılı 2016-2017 . eğitim yılı hazır eğitim yılı ilkokul öğrencileri kazanım ölçme soruları olarak hazırlandı . Dosyalarınızı guzelbil@gmail.com adresine yollayın adınıza yayınlayalım .

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu