2. Grup Harfler omütüy 2019-2020

U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2. Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler kağıdı

U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2. Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler kağıdı dosyası 22 Kasım 2016 da 2. Grup Harfler (İtobu) kategorisine eklenmiştir.

U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2 Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler

B sesi yaz boya çalışması itobu harf grubu etkinliği U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2. Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler kağıdıyükle . 2. Grup Harfler İtobu 2016-2017 örnekleri ,U çalışması etkinliği çalışma sayfası

U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2. Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler kağıdı 2016-2017 . Yeni öğrenen öğrenciler için kazanımların tekrar edilip , pekiştirilmesi için tecrübeli ve seçkin öğretmenler tarafından hazırlanmış ” U ” sesi etkinlikleri sitemizde üyelik gerktirmeden indirilebilir.

Yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileriz.

U harfi hece etkinlik 1.sınıf 2. Grup Sesler u Sesi İki Üç Ve Dört Seli Heceler kağıdı

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu