9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları ve cevap anahtarı


9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları ve cevap anahtarı, güncel 9.sınıf ingilizce 2.dönem 1.yazılı sınavı soruları kağıdı , 9.Sınıf diksiyon ve hitabet sanatı dersi 2.dönem 1.yazılı soruları sınav kağıdı, 9.sınıf biyoloji 2.dönem 1.yazılı sınavı soruları 2018-2019 eğitim öğretim yılı için hazırlanmıştır. Öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz. Yeni müfredatla uyumlu olarak hazırlanmış matematik yoklama sınav sorularını sitemizden ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Çok değerli öğretmenlerimiz, kendinize ait dökümanlarınızı kanalımıza yollamanız halinde adınıza yayınlanacaktır. Bu dökümanlar yazılı soruları, yıllık plan, sınav,deneme, günlük plan, konu anlatımı, deneme sınavı,tarama sınavı, slayt, sunum, poster, yarışma soruları, ilkokuma çalışmaları,etkinlik kağıtları, kitap cevapları vb. her türlü çalışmalarınızı guzelbil01@gmail.com adresine yollamanız halinde adınıza yayınlanacaktır. Başarılar dileriz. 9.sınıf biyoloji 2.dönem 1.yazılı sınavı soruları 2018-2019, 9.Sınıf diksiyon ve hitabet sanatı dersi 2.dönem 1.yazılı soruları sınav kağıdı, güncel 9.sınıf ingilizce 2.dönem 1.yazılı sınavı soruları kağıdı

İndirmek için indirme linkini tıklayınız

9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları ve cevaplar

www.guzelbil.com

9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları ve cevap anahhtarı

admin hakkında 26647 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın