AKREP BURCU’NUN ÖZELLİKLERİ DOĞDUKLARI AY VE YAŞAM BİÇİMLERİ NASILDIR


AKREP (24 Ekim- 22 Kasım)

Akrep burcuna sahip olanlar yaşamın birçok alanında tutkulara sahiptirler, arzulu, kararlı oldukça enerjik , kendine güvenin kişilikleri vardır.

Cesurdurlar tuttuğunu koparmak çabalarındadırlar ve işlerini asla yarım bırakmazlar .
Güçlerini bakışlarından anlamak oldukça kolaydır, bakışlarıyla duygu ve düşüncelerini karşıdakilere rahatlıkla iletebilirler.
Mantıklarıyla hareket etseler de aşırı duygusal oldukları için duygularına kapıldıkları anda bu kişiler çok tehlikeli olabilirler.
Dürüstlüğe önem verirler , iki yüzlü ,kendini beğenmiş insanlardan asla hoşlanmazlar.
Doğru bildikleri herhangi bir işte taviz vermezler, her şeye karşı aşırı kuşkucudurlar kolay kolay kimseye inanmaz, fakat inandıkları konuları da sonuna kadar savunur, arkasında dururlar.
Çalışmalarında çok özenli, titiz ve sabırlıdırlar.
Akrep burcu amacına ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapar her yolu dener fakat gösterişten uzak durmaya çalışır.
Yüksek gösterişli yaşamı sevmelerine rağmen bunu gösteriş için değil kendilerini başarılı ve iyi hissetmek için kullanırlar.

Akrepler cinselliğe oldukça düşkündürler ihtiraslı ve kıskançtırlar.
Arkadaşlarının güvenini kolayca elde eder çünkü sır tutmasını çok iyi bilirler, fakat arkadaşlarına karşı da kuşkucudurlar çok fazla güvenmezler ,bu yüzden düşüncelerini paylaşmaktan çekinirler.
Sezgileri çok güçlüdür , fiziksel olduğu kadar manevi açıdan daha güçlü bir kişiliğe sahiptirler.
Akrepler hastalıktan hoşlanmaz hatta nefret ederler , hasta olduklarını asla kabul etmezler dinlenmek yerine çalışmalarına o halde devam ederler.
Akrepler mücadele ve cesaret gerektiren sporlardan hoşlanır.
Akreplerin en farklı özellikleri sıra dışı bakışlardır . Onları bakışlarından tanımak oldukça kolaydır.

DİĞER BURÇLAR İÇİN TIKLAYIN

www.guzelbil.com

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.