çin seddinin yapımından hangisinden elde edilen harç kullanılmıştır milyoner


Kim Milyoner olmak ister bölüm soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilirler.13 Şubat 2018 723.bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

Kim Milyoner olmak ister  .bölüm Kim Milyoner olmak ister soru ve cevapları soru ve cevapları 6 mart 2018 723.bölüm Kim Milyoner olmak ister Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,6 mart 2018 723.bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla 13 Şubat 2018 723.bölüm Kim Milyoner olmak ister Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et. 6 mart 2018 bölüm Kim Milyoner olmak ister

Kim Milyoner olmak ister 695.bölüm soru ve cevapları Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler Cevabı yorum kısmına yazrak katkıda bulunabilirler.

Soru :çin seddinin yapımından hangisinden elde edilen harç kullanılmıştır

CEVAP:pirinç

6 mart bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yayınlıyoruz

Cevapları bilen takipçilerimizin , cevaplarını YORUM kısmında paylaşmaları faydalı olacaktır.

admin hakkında 26990 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın