etek ucuna doğru genişleyen elbise veya eteklere ne ad verilir evaze etek Stiletto payet cevap evaze


Atv’de yayınlanan ve en çok izlenen yarışmalar ararında bulunan Milyoner yarışmasının soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilir.

yılbaşı özel bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

yılbaşı özel bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak ,yılbaşı özel bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız , yılbaşı özel bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla yılbaşı özel bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.2 Kasım 2016‘da 630 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları


Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler , Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

etek ucuna doğru genişleyen elbise veya etekleri ne ad verilir

evaze

etek

Stiletto

payet

Cevap: evaze

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın