Kadınların En Beğendiği Erkek Vücudu Nasıl Olmalı


Kadınlara göre İdeal erkek bedeni nasıl olmalı işte özellikleri sıralıyoruz
Kalçası; Dar, kavisli, sıkı olacak ve standart erkek bedenine uyacak ölçülerde olması lüzumlidir. Bizim ülkemizde genelde rastlanan model kurumuş, zayıf, çelimsiz pantolonu bile doldurmayan genelde zayıf insanlarda rastlanan bir kalça şeklidir. Yada sandalye ye sığmayacak kadar büyük, yayılmış ve yumUşaklıktan sallanan kalça modelidir.

 

 

Omuzları ve kolları; Omuzlar lüzumtiğince geniş olmalı, kollardaki kaslar gömleği yırtacak türden olmalı. kolunu bükünce kaslar meydana çıkmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dişleri; Sigaradan ya da çaydan sararmış olmayıp tertemiz, ağız kokusu olmayan, gülünce dişleri inci gibi parlayan artı bembeyaz dişleri olmalı. Yoksa sararmış, çürük dişlerle ne kadar güler isen gül rahatsızlıktan diğer bir işe vermez.

 

 

 

 

 

 

Ayaklar; Öncelik ile temiz, koku yapmayan, tırnaklarına özen gösteren, tabanında nasır oluşmamış, bakımlı ayaklar olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eller ve parmaklar; Parmaklar uzun, ince ve güçlü, eller ise yumuşacık kılsız ve bakımlı olmalıdır.

 

 

 

 

 

Erkek bedenindeki kıllar; Göğsünde kılların olması gayet olağan bir hal ama maalesef sırtında, omuzlarında kılların olması hiç de hoş değil.

 

 

 

 

 

 

Erkek yüzü; Öncelik ile sivilcesiz, yarada izi olmayan, pis sakallı ya da sakalsız ve bakımlı olmalıdır.
Kısacası erkek bedeni bayanların istediği gibi olmalıdır. Yalnız bayanlarda erkekler amacıyla çok bir şey istemiyorlar. Yukarıda açıkladığım erkek bedeni bayanlar bu tür istiyor diye olmamalıdır. Zaten sıhhatli ve temiz bir erkek bedeninde olması lüzumenlerdir. Onlara haksızlık yapmaya lüzum yoktur. Erkek ya da bayan fark etmez sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak olunmalıdır. Temizlik ve bakım dinimizin emirlerinden biri olup, erkek ya da bayan fark etmez, insan olmanın gereğinde vardır. Çünkü temizlik imandan gelir. Bu kurallara uyan şahıs birde spor ya da egzersiz yapıp beslenmesine özen işaret ediyor ise esasen bayanların istediği erkek beden ölçülerine ulaşmış demektir. Sıhhat her her şeyden evvelce gelir. Sıhhat amacıyla oluşturulan hiç bir şey boşuna değildir. Sağlığınızı koruyun ve bedeninizi egzersizler ile şekle sokun.

admin hakkında 26981 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın