OLİMPİA OTO CAM FİRMASININ SAHTEKARLIĞI


OLİMPİA OTO CAM FİRMASININ SAHTEKARLIĞI

Merhaba arkadaşlar ve otomobil sahipleri, Ben 2017 Ağustos ayında arabamın kırılan öncaamını adana seyhan Akdeniz oto cam servisinde Olimpia markası taktırdım , serviste bu camın bir yıl süre içinde darbe olmadan başına bir şey gelirse ücretsiz değişim yapılacağı belirtildi. 7 ay sonra arabamın ön camı üstte başlayarak çatlamaya başladı, servise gittiğimde herhangi bir darbe olmadığını söylediler(Aşağıda videoda söylediklerini izleyebilirsiniz:) Olimpia firması ile yaptıkları telefon görüşmesinde bir darbe olmadığını bildirdiler ,ancak ne var ki daha sonra ne  oldu anlamadım, dikiz aynasına yakın yerde çatlama başladığı için, bana şunu söylediler: “Aynaya sert bir şekilde değmiş olabilirsiniz, o yüzden çatlama olmuştur.” Yani olasılık ile iş yapıyorlar, bu komik gerekçe üzerine bir işlem yaptırmadan sosyal medyada, hukuki alanda ve şikayetvar adlı şikayet sayfasına gerekli başvuruları yaptım. Olimpia firmasına yakışmayan bu davranış biçimini kınıyorum. ve kimsenin de olimpiadan ürün almamasını tavsiye ederim . Çünkü dürüst değiller.

İşte şikayet var adlı sitedeki şikayetim ve camda hasar olmadığına dair şirket yetkilisinin görüntülü konuşması ve videosu için tıklayın

 

admin hakkında 26801 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın