NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Vuslat nedir ,vuslat ne demektir, vuslat anlamı ve açıklaması

Vuslat: Kavuşmak anlamında kullanılır

ATV’de yayınlanan ve en çok izlenen yarışmalar ararında bulunan Milyoner yarışmasının soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilir.

18 Mart 2017 662 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

18 Mart 2017 662 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak ,18 Mart 2017 662 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,18 Mart 2017 662 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla 18 Mart 2017 662 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.18 Mart 2017 662 bölüm milyoner

milyoner yarışması, kim milyon ister, atv milyonerSorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

cevap:Kavuşmak

admin

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu