Genel

Whatsapp Yazışmaları Nasıl Takip Edilir,Whatsapp Yazışmaları Takip Edilebilir mi?

Whatsapp Yazışmaları Nasıl Takip Edilir,

Whatsapp Yazışmaları Takip Edilebilir mi

Akıllı telefonların geçirmiş olduğu kolaylıklardan biri de vatsap yöntemi ile mesajlaşma yoludur.
Birbirine güvenmeyen eşlerin veya sevgililerin birbirlerinin mesajlaşmalarını okuma isteği ortaya çıkmaktadır. Peki WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi?  Elbette yüklenecek olan programlarla izlemek istediğiniz telefonundaki tüm yazışmalar anında telefonunuza gelir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bu işi yapabileceğiniz pek çok program var. Siz  bunların içinde en kolay ve en kullanışlı olanlardan biri  flexspy adlı programdır. Şimdibu programı satın aldıktan sonra e-mail’inize gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle girip gu programı nasıl kullanılacağını adım adım Anlatmaya çalışacağım.

whatsapp

Satın almış olduğunuz flexspy’i Hedef ,yani dinlemek istediğiniz yazışmalarını takip etmek istediğiniz telefona yükledikten sonra
mail adresinize gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle    kullanıcı paneline giriş yapınız.

 

1-) Öncelikle alt tarafta görmüş olduğunuz seçeneklerden ‘Messages’ seçeneğinin üstüne gelin ve onun yan sekmelerinden ‘IMs’ seçeneğine tıklayın, bir sonraki adıma geçin.

whatsapp

2-) Şimdi ikinci adımı yapalım, Açılan sayfada ‘All’ yazısının yanındaki seçenek kısmından ‘WhatsApp’ seçeneğini tıklayın ve yolunuza devam edin.

whatsapp

3-)Daha sonra satın aldığınız, Flexispy’ın kurulu olduğu hedef telefondaki(dinlemek istediğiniz) tüm WhatsApp yazışmalarını, kişi sohbet geçmişinden silmiş dahi olsa bu şekilde görüntüleyebilirsiniz. Artık yazışmalarını izlemek istediğiniz cep telefonundaki tüm yazışmaları, kendi telefonunuzda kolaylıkla takip edebilirsiniz.

3

 

NOT: Unutmayın ilemek istediğiniz cep telefonuna programı yüklemeniz gerekmektedir.

Whatsapp Yazışmaları Nasıl Takip Edilir,

Whatsapp Yazışmaları Nasıl Takip Edilir,

Yanda gördüğünüz gibi tüm yazışmalar telefonunuza gelecektir.

Flexispy fiyatı:  150 Dolar

Diğer Whatsapp takip programları

1. mSpy                                 30 dolar

2.SpyBubble                      50  dolar

3. Highster Mobile         70     dolar

4.  InnovaSpy                 20     dolar

5.İSpyoo                          23    dolar

6.Mobile Spy                  50   dolar

7.MobiStealth               80    dolar

8.Spyera                         150   dolar

9.Copy9                           15      dolar

Whatsapp YazışWhatsapp Yazışmaları Nasıl Takip Edilirmaları Nasıl Takip Edilir

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420