4. grup harfler (zçgşcp) 2019-2020

y harfine kadar olan harfler 1.sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki Okuma Sayfa kağıdı

y harfine kadar olan harfler 1.sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki Okuma Sayfa kağıdı 5 Aralık 2016’da  4. grup harfler mdşycz kategorisine eklenmiştir. y harfine kadar olan harfler 1.sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki Okuma Sayfa kağıdı indir

 y harfine kadar olan harfler 1 sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki

m sesi ilk adım 1. sınıf İlkokuma yazma öğretimi M Harfi çalışma kağıdı2016-2017 y harfine kadar olan harfler 1.sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki Okuma Sayfa kağıdı özgün . ilkokuma yazma y harfine kadar olan harfler 1.sınıf İlkokuma Y Harfine Kadarki Okuma Sayfa kağıdı eğitim öğretim yıl . Öğretmen arkadaşlarımız çalışmalarını guzelbil@gmail.com adresine yollamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

Kendinize ait her türlü belgeyi yollayabilirsiniz.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu