4.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Çalışma Kağıtları

yaşadığımız yer 4. sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti çalışma kağıdı

yaşadığımız yer 4. sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti çalışma kağıdı 4 Aralık 2016’da 4.sınıf yaşadığımız yer çalışma etkinlikleri4.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlikleri kategorisine eklenmiştir. yaşadığımız yer 4 sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti çalışma kağıdı indir .

yaşadığımız yer 4 sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti

yaşadığımız yer 4. sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti çalışma kağıdı 2016-2017 çalışması . ilkokul yaşadığımız yer 4. sınıf sosyal bilgiler resimden krokiye konu özeti çalışma kağıdı yeni çalışma

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu