1,2,3,4.Sınıflar İçin Sunu ve Slayt Çalışmaları4.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Çalışma Kağıtları

yön bulma teknikleri slayt 4. sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması

yön bulma teknikleri slayt 4. sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması 4 Aralık 2016’da 4.sınıf yaşadığımız yer çalışma etkinlikleri4.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlikleri kategorisine eklenmiştir. yön bulma teknikleri slayt 4 sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması indir .

yön bulma teknikleri slayt 4 sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri

yön bulma teknikleri slayt 4 sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması 2016-2017 . ilkokul yön bulma teknikleri slayt 4 sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması yen

yön bulma teknikleri slayt 4. sınıf sosyal bilgiler yön bulma yöntemleri sunu çalışması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu