EBA PUANI ARTTIRMA GÜNDE 500 PUAN NASIL ALINIR


Eba puanlarınızı nasıl yükeltirsiniz?

Merhaba sevgili öğretmenler, son zamanlarda eba puanı nasıl arttırılır konusunda bir çok oru gelmeye başladı, bu konuda yardımcı olmak için puan arttırma yöntemlerini maddeler halinde bir dizi olarak paylaşacağız.

Yazıdizimizi takip eden öğretmenler günde 500- 600 puna kadar puan arttırabilir. Okulunuzda 1. sırada olmak için takipçimiz olunuz.

Şimdi 1. yöntemimiz ile başlıyoruz:

1.Yöntem (işlem 24 saate bir defa yapılabilir)

a-Her gün giriş yaptığınızda 1 puan kazanırsınız

b-Sol menüde DERSLER sekmesini tıklayın, herhangi bir dersin konu başlığını tıkla çıkan alt başlığa tıkla , karşınıza çıkacak herhangi bir materyalin altındaki + işaretine tıklayıp YENİ LİTE’yi tıklayın listeye isim verin çıkacak sınıf ders işlemlerini işaretleyip tamam tıklayın.

işlem tamamdır. Bu işlemden okul dönemi 3 puan , okul kapandıktan sonra 1 puan alırsınız.

2.YÖNTEM İÇİN TIKLAYINIZ

 

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın