EBA PUANI ARTTIRMA YÖNTEMLERİ NELERDİR,GÜNDE 500 PUAN


Öğretmenler için Eba puanlarınızı nasıl yükeltirsiniz?

Merhaba sevgili öğretmenler, son zamanlarda eba puanı nasıl arttırılır konusunda bir çok oru gelmeye başladı, bu konuda yardımcı olmak için puan arttırma yöntemlerini maddeler halinde bir dizi olarak paylaşacağız.

Yazıdizimizi takip eden öğretmenler günde 500- 600 puna kadar puan arttırabilir. Okulunuzda 1. sırada olmak için takipçimiz olunuz.

2. yöntemimiz ile devam ediyoruz.

2.Yöntem (işlem 24 saate bir defa yapılabilir)

a-Sol menüde en altta SORU VE SINAV SİSTEMİ sekmesini tıklayın, SORULAR başlığını tıklayın , yeni sayfada sorularım ve eba soruları çıkacak EBA SORULARINI tıklayınız , çıkan sorularda + işaretini tıklayıp 15 tane soru seçiniz, sınav oluştur butonuna tıklayınız, daha sonra SONRAKİ butonuna tıklayınız ,başlık ,kategori,sınıf ve tipi seçiniz ve KAYDET butonunu tıklayın.  Okullar açıkken 30 , okullar kapalı ike 20 puan alırsınız(günde 2 sınav yapma hakkınız var yani peş peşe 15 soruluk iki sınav yapınız 60 puan eder)

İşlem tamamdır. Bu işlemden okul dönemi 3 puan , okul kapandıktan sonra 1 puan alırsınız.

1.YÖNTEM İÇİN TIKLAYINIZ

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın