Genel

Ziya Özcan Kimdir? Felsefe Grubu Öğretmenin

Ziya Özcan Kimdir?

Ziya Özcan Kimdir?

1 Mayıs 1973 yılında Sivasın ,Topardıç köyünün ,Hastalar Mezrasında dünyaya geldi.

İlkokulu Topardıç Köyü İlköğretim okulunda

Ortaokulu Sivas Selçuklu Ortaokulunda

Liseyi Adana Anafartalar Lisesinde

Üniversiteyi Adana Çukurova Üniversitesinde bitirdikten sonra 2000-2006 yılları arasında Adana’da çeşitli dersanelerde çalıştıktan sonra ,2007 yılında Şanlıurfa / Halfeti Lisesine Kadrolu olarak atandı.

1.5 yıl burada görev yaptıktan sonra ,Adana İMKB Anadolu Endüstri Meslek Lisesine , daha sonra Ahmet Kurttepeli Lisesine ve Daha Sonra Salbaş Anadolu Lisesine atandı.

Evli  Ecem  ve Ceren adında 2 kız babası olan ziya özcan 

Ziya Özcan Kimdir?

2007 Eğitim Öğretim yılından bu yana .

Felsefe

Sosyoloji

Psikoloji

Mantık

Demokrasi ve İnsan Hakları branşlarında öğretmenlik yapmaktadır.

Öğretmenizmize teşekkür eder eğitim hayatında başarılarının devamını dileriz.

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420