1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020 için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Performans Proje Görevleri kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020
1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020
Sınıf/ŞubeDersin AdıMüfredatın Bitme Durumu
1-ETürkçe1. dönem ilk okuma yazma kitabı bitirilmiş tüm öğrenciler okumaya  geçmiştir. 16 Mart’a kadar Türkçe ders kitabındaki metinler işlenmiş olup öğrencilerimiz ile yüz yüze eğitim yapılmıştır.

Korona virüs nedeniyle 16 Mart’tan sonra konular uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

1-EMatematikMatematik dersi hazırlanan yıllık plan doğrultusunda müfredata uygun olarak işlenmiştir. Korona virüs nedeniyle 16 Mart’tan sonra konular uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır..
1-EHayat BilgisiHayat bilgisi dersi müfredat doğrultusunda yıllık plan çerçevesinde 16 Mart’a kadar yüzyüze işlenmiştir. Korona virüs nedeniyle 16 Mart’tan sonra konular uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.
1-EMüzikMüzik dersi yıllık plan doğrultusunda 16 Mart’a kadar İşlenmiş ve 16 Mart’tan sonra uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

 

1-EGörsel SanatlarGörsel sanatlar dersi yıllık plan doğrultusunda 16 Mart’a kadar İşlenmiş ve 16 Mart’tan sonra uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.
1-EOyun ve Fiziki ErkinliklerOyun ve Fiziki Erkinlikler dersi yıllık plan doğrultusunda 16 Mart’a kadar İşlenmiş ve 16 Mart’tan sonra uzaktan eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

 

1-ERehberlik       

Çalışmaları

 Rehberlik çalışmalarında  ise yıllık plan doğrultusunda çalışmalar yürütülmüş olup 16 Mart’tan sonra öğrencilerimizin korona virüsten  en az oranda etkilenmesi için rehberlik çalışmaları yürütülmüştür.

 

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                   

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu