1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020-2021

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020-2021

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020-2021 için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Performans Proje Görevleri kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020-2021
1.Sınıf Ders Kesim Raporu 2020-2021
Sınıf/ŞubeDersin AdıMüfredatın Bitme Durumu
1-ATürkçe1. dönem gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle  ilk okuma yazma kitabı bitirilmiş tüm öğrenciler okumaya  geçmiştir. 2.dönem de  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle Türkçe ders kitabındaki metinler işlenmiş olup konular müfredata uygun olarak tamamlanmışır.
1-AMatematikMatematik dersi hazırlanan yıllık plan doğrultusunda  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak işlenmiş  ve tamamlanmışır..
1-AHayat BilgisiHayat bilgisi dersi müfredat doğrultusunda yıllık plan çerçevesinde  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.
1-AMüzikMüzik dersi yıllık plan doğrultusunda  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

 

1-AGörsel SanatlarGörsel sanatlar dersi yıllık plan doğrultusunda  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

.

1-AOyun ve Fiziki ErkinliklerOyun ve Fiziki Erkinliklerdersi yıllık plan doğrultusunda  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmışır.

 

1-ARehberlik       

Çalışmaları

 Rehberlik çalışmalarında  ise yıllık plan doğrultusunda  gerek  yüz  yüze  gerek  uzaktan  eğitimle tamamlanmışır.

.

 

                                                                   Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu