1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Ders Kesim Raporu

1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Ders Kesim Raporu

1.Sınıf Ders Kesim Raporu için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Performans Proje Görevleri kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Ders Kesim Raporu
1.Sınıf Ders Kesim Raporu
Sınıf/ŞubeDersin AdıMüfredatın Bitme Durumu
1-CTürkçe1. dönem yüz  yüze ve  uzaktan  eğitimle  ilk okuma yazma kitabı bitirilmiş , canlı derslere düzenli olarak katılan ve kitaptaki çalışmalar ile ödevlerini düzenli olarak yapan öğrenciler okumaya  geçmiştir. 2.dönem yüz yüze ve uzaktan eğitimle Türkçe ders kitabındaki metinler işlenmiş olup konular müfredata uygun olarak tamamlanmıştır.
1-CMatematikMatematik dersi hazırlanan yıllık plan doğrultusunda yüz yüze  ve uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak işlenmiş  ve tamamlanmıştır.
1-CHayat BilgisiHayat bilgisi dersi müfredat doğrultusunda yıllık plan çerçevesinde  yüz  yüze ve  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmıştır.
1-CMüzikMüzik dersi yıllık plan doğrultusunda  yüz  yüze ve  uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmıştır.

 

1-CGörsel SanatlarGörsel sanatlar dersi yıllık plan doğrultusunda  yüz  yüze  ve uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmıştır.
1-CBeden Eğitimi ve OyunBeden Eğitimi ve Oyun dersi yıllık plan doğrultusunda yüz  yüze   ve uzaktan  eğitimle müfredata uygun olarak tamamlanmıştır.

 

1-CRehberlik       

Çalışmaları

 Rehberlik çalışmaları yıllık plan doğrultusunda yüz  yüze  ve uzaktan  eğitimle tamamlanmıştır.

 

                                                                   Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu