1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Ders Kesim Raporu Uzaktan Eğitim

1.Sınıf Ders Kesim Raporu Uzaktan Eğitim

1.Sınıf Ders Kesim Raporu Uzaktan Eğitim için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Performans Proje Görevleri kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Ders Kesim Raporları

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Ders Kesim Raporu Uzaktan Eğitim
1.Sınıf Ders Kesim Raporu Uzaktan Eğitim

 

Sınıf/ŞubeDersin AdıMüfredatın Bitme Durumu
1-GTürkçe1. dönem ilk okuma yazma kitabı bitirilmiş olup öğrencilerimizden bir tanesi haricinde diğer öğrenciler okumaya  geçmiştir. 16 Mart’a kadar Türkçe ders kitabındaki metinler işlenmiş olup öğrencilerimiz ile yüz yüze eğitim yapılmıştır. Korona virüs nedeniyle 16 Mart’tan sonra verilen arada öğrencilerimizle uzaktan eğitim yapılmış olup ders kitabı bitirilmesi sağlanmıştır. Ders kitabında bulunan etkinliklerin yapılıp yapılmadığı WhatsApp üzerinden kontrol edilmiştir. Türkçe etkinlikleri ile ilgili internet üzerinden videolar bulunup öğrencilerimizle paylaşılmıştır.

 

1-GMatematikMatematik dersi hazırlanan yıllık plan doğrultusunda müfredata uygun olarak işlenmiştir.16 Mart’tan sonra verilen arada matematik etkinliklerinin yapılıp yapılmadığı WhatsApp üzerinden kontrol edilmiştir. Öğrencilerimizin öğrendikleri konuları unutmamaları için kısa değerlendirmeler yapılmış ve kontrolleri velilerle paylaşılmıştır. Ders kitabı yıllık plan doğrultusunda takip edilmiş ve 19 Haziran’da bitirilmiştir bitirilen ders kitabı geri dönüşüme gönderilmesi sağlanmıştır.

 

1-GHayat BilgisiHayat bilgisi dersi müfredat doğrultusunda yıllık plan çerçevesinde 16 Mart’a kadar yüz yüze işlenmiştir. 16 Mart’tan sonra verilen arada yıllık plan doğrultusunda hazırlanan etkinlikler WhatsApp üzerinden öğrencilerle paylaşılmış , ders kitabında bulunan etkinliklerin 19 Haziran’a kadar bitirilmesi sağlanmıştır. Hayat bilgisinde bulunan konular hakkında eğitim videoları öğrencilerle paylaşılmıştır.

 

1-GMüzikMüzik dersi yıllık plan doğrultusunda 16 Mart’a kadar İşlenmiş ve 16 Mart’tan sonra da yıllık plan doğrultusunda  müzik dersinde bulunan şarkılar  video ile paylaşılmıştır ve öğrencilerimizin öğrenmesi sağlanmıştır.

 

1-GGörsel SanatlarGörsel sanatlar dersi yıllık plan doğrultusunda 16 Mart’a kadar İşlenmiş ve korona virüs nedeniyle verilen arada öğrencilerimizle zaman zaman etkinlikler paylaşılmış ve öğrencilerimizin yapması sağlamıştır.

 

1-GBeden Eğitimi 16 Mart’a kadar yıllık plan doğrultusunda ders işlenmiş olup 16 Mart’tan sonra verilen arada öğrencilerimizin fiziki etkinliklere katkı sağlayacak oyunlar oynaması sağlanmıştır.

 

1-GRehberlik       

Çalışmaları

 Rehberlik çalışmalarında  ise yıllık plan doğrultusunda çalışmalar yürütülmüş olup 16 Mart’tan sonra öğrencilerimizin korona virüsten  en az oranda etkilenmesi için rehberlik çalışmaları yürütülmüştür.

 

 Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu