1.Sınıf Zümre Toplantı Tutanakları

1.Sınıf Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 2021-2022

1.Sınıf Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 2021-2022

1.Sınıf Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 2021-2022 için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Zümre Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Öğrenci Gözlem Formları

1.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

1.Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 2021-2022
1.Sınıf Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 2021-2022

1)AÇILIŞ VE YOKLAMA

Zümre öğretmenleri kurulu toplantısı Müdür Yardımcısı Cihan GÖKMEN açılış konuşması ile başladı. Tüm öğretmenlere yeni eğitim-öğretim yılı için başarı dileklerinde bulundu. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunularak akabinde İstiklâl Marşı okundu.

Yapılan yoklamada birinci sınıf öğretmenlerinin tamamının toplantıya katıldığı görüldü. Gündem maddeleri, zümre öğretmenlerine sunularak ortak karar doğrultusunda kabul edildi.1-E Sınıf Öğretmeni Barış ERKUT oy birliği ile zümre başkanı, 1-D Sınıf Öğretmeni Tahsin AÇIKGÖZ de yazman olarak seçildi.

2)İLÇE ZÜMRE KARARLARININ İNCELENMESİ

İlçe zümre kararları 1/B sınıf öğretmeni Meral ALPAY tarafından okundu. Zümrede belirtilen ses veriliş tarihlerinin ve ders ünite sürelerinin yıllık planda uygulanmasının uygun olacağı görüşü benimsendi.

3)PLANLAMALARIN; EĞİTİM VE ÖĞRETİMLE İLGİLİ MEVZUAT, OKULUN KURULUŞ AMACI VE İLGİLİ ALANIN ÖĞRETİM PROGRAMINA UYGUN YAPILMASI

İlköğretim Kurumlar Yönetmeliğinin ilgili maddeleri Zümre Başkanı Barış ERKUT tarafından okundu.  1-B Sınıf Öğretmeni Meral ALPAY yıllık planların öğretim programına göre hazırlanması gerektiğini belirtti. Yıllık planların Eylül ayı sonuna kadar hazırlanıp elektronik ortamda da saklanması gerektiğini söyledi. 1-F Sınıf Öğretmeni Ayşe ÖZTÜRK yıllık planların bir örneğinin dijital ortamda idareye verilmesi, kılavuz kitabı olan derslerin günlük planının kitaptan kullanılması, kılavuz kitabı olmayan derslerde günlük plan yapılması gerektiğini belirtti.

                                                                    Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu