6.Sınıf ŞÖK Toplantı Tutanakları

6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları

6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları

6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 6.Sınıf ŞÖK Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 6.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

6.Sınıf ŞÖK Toplantı Tutanakları

6.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları

Dosyaya ait görüntü veya yazı

6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları
6.Sınıf 2.Dönem Şök Toplantı Tutanakları

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

1- Toplantı başkanı Müdür Yardımcısı Tuncay AKDEMİR, 2016-2017 Eğitim –Öğretim 2. Döneminin de, 1. Dönem gibi huzur ve başarı içinde geçmesi dilekleri ile toplantının açılışını yaptı.Yapılan yoklamada tüm öğretmenlerin toplantıda hazır bulundukları tespit edildi.

2- Okul Müdür Yardımcısı Tuncay AKDEMİR “2016-2017 Eğitim –öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptı.Geçtiğimiz dönemin  çok başarılı ve verimli geçtiğini, yine  aynı ekiple, okulumuzun daha büyük başarılara imza atacağına olan inancını  ifade etti.

3- Sınıf Rehber Öğretmeni  ve Matematik  öğretmeni  Davut BOZKUŞ, “1. Dönem itibariyle oldukça verimli bir çalışmanın yürütüldüğünü, bu sınıfın  dersine giren  öğretmenlerin çok fedakarca  çalışarak  öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verecek bir performans  gösterdiklerini,sınıfta 28 öğrencinin bulunduğunu,sınıf içinde belli ve düzenli bir oturma düzeni yapıldığını , sınıfın eğitim – öğretime uygun olarak düzenlendiğini söyledi.Öğrencilerin,derslere ve yeni öğretmenlere alışmada yaşadıkları bazı problemleri de hızla çözüldüğünü” belirtti. Sınıf içerisinde  öğretmenlere ve sınıf arkadaşlarına sorun çıkaran bir iki öğrencinin bulunduğunu, sınıfın genel itibari ile başarı durumunun iyi olduğunu belirtti.

Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu