NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Arkot Nedir,Arkot Nerededir,Arkot Anlamı ve Açıklaması

Arkot Nedir,Arkot Nerededir,Arkot Anlamı ve Açıklaması

Arkot: Hindistan’ın güneydoğusunda Tamil nadu eyaletinde Kuzey Arkot ilinde palar ırmağı üzerinde kurulmuş olan bir kenttir palar Vadisi ile coromandel kıyısının kesiştiği noktada yer alan Arkot karnataka Gatları ile Cavadi Dağları arasında kalan Madras’tan bangalore’a ulaşan iç bölge yoluna Egemen bir konumundadır.

Arkot Nedir,Arkot Nerededir,Arkot Anlamı ve Açıklaması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420