NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİRSORU-CEVAP

Arkitekt Nedir,Arkitekt Ne Demektir,Arkitekt Ne Zaman Çıkmıştır ?

Arkitekt Nedir,Arkitekt Ne Demektir,Arkitekt Ne Zaman Çıkmıştır ?

Arkitekt: Türkiye’de yayımlanan ilk Mimarlık dergisidir bu alanda öncülük etmiş en eski ve en uzun ömürlü dergilerden biri olarak tarihe geçmiştir Arkitekt Cumhuriyetin ilanından sonra her alanda başlatılan çağdaşlaşma gelişmelerinin Mimarlık alanındaki uzantılarından biridir.
1931 yılında İstanbul’da çıkmaya başlamıştır yayıncıları uğraş alanlarını çağdaş bir iletişim aracına sahip olması gerektiğini düşünün 3 genç mimardır. Zeki Sayar, Abidin mortaş ,Abdullah Ziya Kozanoğlu önce Mimar adıyla çıkmaya başlayan dergi 1935 ten sonra Arkitekt olarak yayınını sürdürmüştür.

Arkitekt Nedir,Arkitekt Ne Demektir,Arkitekt Ne Zaman Çıkmıştır ?

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420