NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Armilus Nedir,Armilus Ne Demektir,Armilus Açıklama ve Anlamı

Armilus Nedir,Armilus Ne Demektir,Armilus Açıklama ve Anlamı

Armilus: Yahudi efsanelerinde Kudüs’ü ele geçirerek Tanrı ya da gerçek Mesih tarafından kesin yenilgiye uğratılan aya kadar Yahudilere zulmedecek olan düşmandır. armilusun kaçınılmaz yenilgisi Mesih çağında İyi’nin kötü üzerindeki kesin Zaferini simgeler arnelia bazı kaynaklarda iblisin ya da kötü varlıkların soyundan gelen yarı sağır ve sakat bir yaratık olarak betimlenir. deccalı ve perslerin kötülük Tanrısı ehrimanı konu alan benzer efsaneler de vardır.

Armilus Nedir,Armilus Ne Demektir,Armilus Açıklama ve Anlamı

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420