Genel

KPSS ORTAÖĞRETİM 22 KASIM 2020 SORU VE CEVAPLARI

Ortağretim kpss soru ve cevap anahtarı 2020 22 kasım

KPSS ORTAÖĞRETİM 22 KASIM 2020 SORU VE CEVAPLARI

SORULAR YAYNLANDIĞI ZAMAN LİNK AKTİF OLACAK

Link sayfanın altındadır.

22 Kasım 2020 tarihinde yapılan ortaöğretim KPSS sınav soruları ve cevapları yayınlandığı andan itibaren sitemizde yayınlanacaktır.
Saat 10 00 itibari ile başlayan 2020 KPSS ortaöğretim için İstanbul Üniversitesi ile Avcılar’da sınava girecek adayların bazıları sınava geç kaldıkları ehliyet ile geldikleri için binalara alınmadı kimliklerinin Yanında olmayan adayların yardımına polis ekibi koştuğu ve birçok kişinin sınavda girmesine yardımcı oldu.

81 ilde yapılan kamu personeli seçme sınavı ortaöğretim 2020 saat 10.15 de başlayan sınavda adayların 120 soruda oluşan genel kültür ve genel yetenek testleri cevaplamaları istendi.adaylara 130 dakikalık süre içerisinde tüm test soruları tamamlamaları istenecek.

Her sınavda olduğu gibi bu sınavda Geciken öğrenciler olduk ancak sınav evraklarını gösteren adaylar burada Sınava girecekleri fakültelere doğru hızla koşmaya başladılar bazı adaylar ise sınava erken gelirken bazı adaylar geç kaldığı için sınav binalarına Önceki yıllarda olduğu gibi alınmadı.

Bazı adaylar sınava ehliyet ile gezdikleri için içeri alınmadılar ancak ehliyetin Üzerinde t.c. kimlik numarası yani vatandaşlık numarası olduğu için bu bir sakınca doğurmamalıdır.

Sınava giren adaylar KPSS sınav sorularının ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor KPSS soruları ve cevapları hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor adaylar KPSS ortaöğretim sınavına çıkan soru ve cevapları ÖSYM’nin internet adresinden kendilerine ait şifre ve t.c. kimlik numaralarını girerek görüntüleyebilmek dediler.

KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

22 Kasım 2020 de yapılan ortaöğretim KPSS sonuçları ise 24 Aralık’ta açıklanacak. Adaylar 22 Kasım’da gerçekleşen KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarını online sistem üzerinde görüntüleyebileceklerdir.

SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS ORTAÖĞRETİM 22 KASIM 2020 SORU VE CEVAPLARI

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu