9.Sınıf Fizik Yazılı Soruları

Lise 9.sınıf fizik dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması

Lise 9.sınıf fizik dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması dosyası 1 Aralık 2016’da 9. Sınıf Fizik Dersi Yazılı Soruları kategorisine eklenmiştir. Lise 9.sınıf fizik dersi 1 dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması indir.

 9.sınıf fizik dersi 1 dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması

Anadolu lisesi 9.sınıf fizik dersi 1.dönem 2 yazılı sınav soruları çalışması 2016-2017 çalışma sayfası eetkinliği . Lise 9.sınıf fizik dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması örnek

Kimya konusunda ,bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üstte bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin . Guzelbil ailesi olarak tüm takipçilerimize kaliteli içerik sunma amacımız ilk hedefimizdir. Kimya konusunda her türlü matryalinizi bekliyoruz.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu