9.Sınıf Kimya Yazılı Soruları

Lise 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınavı soruları karışık

Lise 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınavı soruları karışık dosyası 1 Aralık 2016’da 9. Sınıf Kimya Dersi Yazılı Soruları kategorisine eklenmiştir. Lise 9. sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları indir.

9.sınıf kimya 1 dönem 2.yazılı sınav soruları karışık-4

Lise 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları-3

kimya dersi 9.sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları-2

9.sınıf kimya dersi 1 dönem 2.yazılı sınav soruları-1

Anadolu lisesi 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları 2016-2017 çalışma sayfası eetkinliği . Lise 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınavı soruları karışık örnek

Kimya konusunda ,bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üstte bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin . Guzelbil ailesi olarak tüm takipçilerimize kaliteli içerik sunma amacımız ilk hedefimizdir. Kimya konusunda her türlü matryalinizi bekliyoruz.

Lise 9.sınıf kimya dersi 1.dönem 2.yazılı sınavı soruları karışık

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu