4. grup harfler (zçgşcp) 2019-2020

m harfi 1.sınıf İlk okuma yazma M sesi tanıma yazma hece cümle çalışması

m harfi 1.sınıf İlk okuma yazma M sesi tanıma yazma hece cümle çalışması . 2016-2017 m harfi 1.sınıf İlk okuma yazma M sesi tanıma yazma hece cümle çalışması

 m harfi 1 sınıf İlk okuma yazma M sesi tanıma yazma hece cümle çalışması

m sesi ilk adım 1. sınıf İlkokuma yazma öğretimi M Harfi çalışma kağıdı2016-2017 M sesi 1.sınıf m harfi İle ilgili tüm çalışmalar dosyası indir . ilkokuma yazma 2016-2017 M sesi 1.sınıf m harfi İle ilgili tüm çalışmalar dosyası mdşycz 4.grup harfler 2016-2017 eğitim öğretim yıl . Öğretmen arkadaşlarımız çalışmalarını guzelbil@gmail.com adresine yollamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu