4. grup harfler (zçgşcp) 2019-2020

mdşycz sesleri 1. Sınıf 4.grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması

mdşycz sesleri 1. Sınıf 4.grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması . 2016-2017 mdşycz sesleri 1. Sınıf 4.grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması

mdşycz sesleri 1. Sınıf 4 grup harfler azma okuma hece ve cümle

m sesi ilk adım 1. sınıf İlkokuma yazma öğretimi M Harfi çalışma kağıdımdşycz sesleri 1. Sınıf 4 grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması indir . ilkokuma yazma mdşycz sesleri 1. Sınıf 4 grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması eğitim öğretim yıl . Öğretmen arkadaşlarımız çalışmalarını guzelbil@gmail.com adresine yollamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

mdşycz sesleri 1. Sınıf 4.grup harfler tanıma yazma okuma hece ve cümle çalışması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu