4. grup harfler (zçgşcp) 2019-2020

m harfi 1.sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması

m harfi 1.sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması 5 Aralık 2016’da  4. grup harfler mdşycz kategorisine eklenmiştir. 2016-2017 m harfi 1.sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması indir

 m harfi 1 sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması

m sesi ilk adım 1. sınıf İlkokuma yazma öğretimi M Harfi çalışma kağıdım harfi 1 sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması özgün . ilkokuma yazma m harfi 1.sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması eğitim öğretim yıl . Öğretmen arkadaşlarımız çalışmalarını guzelbil@gmail.com adresine yollamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

m harfi 1.sınıf İlkokuma M Sesi Hece Kelime Cümle çalışması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu