3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı Yeni

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı Yeni

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı Yeni dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 3.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı Yeni
3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı Yeni

GÖRÜŞME VE KARARLAR:

1.Velilere toplantının amacı ve gündem maddeleri belirtilerek toplantıya başlanıldı.

2.Yoklama yapıldı.Gündem maddeleri okundu.

3.Müfredatın çocuklarımızı daha çok özgürce düşünmeye ve sürekli alıcı konumdan üretken bir düşünce sistemine yönlendirdiği üzerinde duruldu. Geçen yıl salgın nedeniyle öğrencilerin müfredatın bir kısmını uzaktan işlemek durumunda kaldığı ve bazı öğrencilerin uzaktan eğitim imkanlarından yeterince yararlanamadığı belirtildi.Bunlara rağmen uzaktan eğitimde ve yüzyüze eğitimde müfredatın tamamlandığı eksikliklerin büyük ölçüde kapatıldığı belirtildi.

4.Geçen yıldan kalan defterlerin,malzemelerin kullanılabileceği ve 3.sınıf için ise 60 yaprak büyük boy kareli matematik defteri, 60 yaprak büyük boy Türkçe defteri, 60 yaprak büyük boy Hayat Bilgisi defteri, 60 Yaprak büyük boy Fen Bilimleri defteri, kırmızı-kurşun kalem, kalemtraş ve silginin şimdilik yeterli olduğu söylendi.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420