3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 3.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı
3.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantısı

GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞÜLMESİ:

  1. Velilere toplantının amacı ve gündem maddeleri belirtilerek toplantıya başlanıldı.
  2. Yoklama yapıldı. Gündem maddeleri okundu.
  3. Müfredatın çocuklarımızı daha çok özgürce düşünmeye ve sürekli alıcı konumdan üretken bir düşünce sistemine yönlendirdiği üzerinde duruldu. Geçen yıl salgın nedeniyle öğrencilerin müfredatın bir kısmını uzaktan işlemek durumunda kaldığı ve bazı öğrencilerin uzaktan eğitim imkânlarından yeterince yararlanamadığı belirtildi. Bu dönem yüz yüze başlayan eğitim öğretimle öğrencilerin kazanım hedeflerine ulaştırılmaya çalışılacağı belirtildi.Bu sene yeni bir ders olan Fen Bilimleri dersi hakkında kısaca bilgi verildi ve bu ders de dâhil tüm dersler de öğrencilere destek olunması gerektiği hatırlatıldı. Dersler  hakkında bilgi veridi.
  4. Yıl içerisinde kullanılacak araç gereçler hakkında bilgi verildi. İhtiyaç listesinin daha önce verildiği eksiklerin tamamlanması gerektiği belirtildi. Eskiden kalan uygun malzemelerin de kullanılabileceği i belirtildi. Öğrencilerin her zaman çantada bulundurması gerektiği temel malzemeler tekrar hatırlatıldı ve bu malzemelerin eksikliğinin sınıf içerisinde zor durumlar yaşattığı söylendi. Bu yüzden velilerin sıklıkla çantaları kontrol etmesi gerektiği hatırlatıldı. Çantaların ders programına uygun olarak hazırlanması istendi.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420